Lokalizacja Dietetyka w Kościanie

Szukasz specjalisty ds. żywienia w swojej okolicy? ...Odwiedź gabinet dietetyczny mgr Darii Ratajczak. W naszej poradni masz gwarancję otrzymania indywidualnie dopasowanej diety oraz badania postępów dietoterapii za pomocą wysokiej jakości medycznego analizatora składu ciała. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług oraz cennikiem.

Adres gabinetu w Kościanie

ul. Wojciecha Maya 53
64-000 Kościan

GPS: 52.0918520, 16.6306530
REJESTRACJA TELEFONICZNA: 783 476 536

Jak do nas dojechać ze Śmigla, Krzywinia oraz Czempinia?

Dietetyk naszej poradni przyjmuje w gabinecie znajdującym się przy ul. Wojciecha Maya 53 w Kościanie, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym miejscowości. Położony jest blisko zjazdu z drogi krajowej A5 będącej doskonałą trasą dojazdową z miast takich jak Śmigiel, Czempiń i Krzywiń. Innymi charakterystycznymi punktami odniesienia są takie miejsca jak Mleczarnia "Mlekovita", Stadion Miejski, Cmentarz komunalny i Zespół Szkól nr 1.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania odnośnie odchudzania i diety lub przebiegu konsultacji dietetycznej, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą specjalistką ds. żywienia - mgr Darią Ratajczak, która na każde pytanie udzieli szczegółowych odpowiedzi.